V čem ženy lžou

Zbytečná otázka, protože lžou ve všem a pořád. Ale nebojte se, vy jim na to skvěle skáčete. Tak jestli nechcete být za tupce, zjistěte, co vám věší na nos.


LŽI PŘI SEXU


1. OH, bože, ten je ale veliký!

Co k tomu můžeme dodat, změřte si ho sám, odečtěte si těch pět, které jste si přidal. Teď si vezměte, že průměr je okolo patnácti centimetrů. Opravdu jste na tom tak dobře, že mohla být překvapená.


2. Něco takového jsem v životě nezažila, úplně jsi mě zničil

Pokud není panna, nebo nemá astma, tak se vás pokouší motivovat k druhému kolu, ale protože jste se udělal, asi brzy usnete...


3. Už budu!

Ve skutečnosti vám říká, že má připravené představení, které vám hodlá v nejbližší chvíli předvést. Nebude to sice oskarový výkon, ale vy jí na to rád skočíte. Ale to je hra, která funguje už po staletí...


4. Nechci se dneska udělat

No, chtěla by, ale vidí vaší zoufalou snahu ji uspokojit a začalo jí vás být líto. Už se těší, až si skočí na záchod a dodělá si to sama za půl minuty. Nebo se taky nemůže dívat na vaše králičí pohyby.


5. Miluji, když ti ho mohu kouřit

Možná bude chtít nové auto, kožich nebo prachy na kosmetiku a je pro ně ochotná se i chvilku dusit, zatímco vy bude slastně hýkat.


6. Tvoje semeno je tak dobré

Asi nevěříte, že má natolik zvrácené chutě, že by jí to mohlo šmakovat.
Kdyby to bylo tak dobré, nejspíš si ho jíte sám...


7. Chtěla bych přizvat nějakou kamarádku

Buď vás testuje, anebo je to předváděčka. Našla si milence a vás nabízí svým svobodným kámoškám.