Technologie   Produkty   Návody   Ceník   Porovnání   ReferenceProstředky na praní, mytí a čištění na základě technologie DonGemini

Vlna

Prášek na praníPrášek na praní 5 kg
Vysoký účinek praní je výslednicí synergického působení smáčedel (tenzidů), enzymů a elektrolytů. Zkušenosti ukazují, že teplota nad 60°C je nutná jen v případě dezinfekce prádla. Protože prášek obsahuje enzymatickou složku,
není vhodný k praní vlny nebo hedvábí.

Tekutý prostředek na praní Tekutý prostředek na praní
Je kapalnou obdobou prášku. Výhoda tekutého prostředku je v tom, že ho lze aplikovat přímo na silně znečištěná místa.
V tomto případě odpadá předpírka.
Tekutý prostředek s lanolínem na praní vlny Tekutý prostředek s lanolínem na praní vlny
 Neobsahuje enzymy, které živočišná vlákna poškozují. Vláknům dodává původní pružnost a hebkost. Je účinný při nízkých teplotách a nalézá použití i při praní choulostivého prádla, které nemá vlákno na živočišné bázi.
Deinkrustační prostředek Deinkrustační prostředek
Deinkrustační prostředek slouží k odstranění usazenin z praček a prádla. Uplatnění nachází při čištění varných konvic, ale také myček nádobí a žehliček.
Mycí prostředek do myček nádobí Mycí prostředek do myček nádobí
Složení tohoto přípravku vychází z nových poznatků v oblasti amfifilních komplexotvorných látek. Svým účinkem je srovnatelný s nejznámějšími prostředky na trhu, přesto není agresivní vůči hliníku.
Zkušenosti ukazují, že šetří sůl do myček i leštidlo.
Přípravek na čištění Přípravek na čištění
Univerzální čistící prostředek Je víceúčelový prostředek na mytí a čištění. Své uplatnění najde nejenom v každé domácnosti, ale i dílně.

 


Technologie   Produkty   Návody   Ceník   Porovnání   Reference